לקוחות בנק יהב
עדיין לא הצטרפתם ל-Apple Pay?

הצטרפו ותיהנו
מפטור לשנה שלמה
מדמי כרטיס!

למה כדאי לשלם באמצעות Apple Pay?

איך מצטרפים?

נכנסים לאפליקציית הארנק במכשירי iPhone

לוחצים על סימן הפלוס (+) ומזינים את הכרטיס

זהו, כעת אתם יכולים לשלם עם Apple Pay!

איך משלמים?

לאחר שהזנתם את הכרטיס באפליקציית הארנק, כך תוכלו לשלם:

היכן אפשר לשלם עם Apple Pay? בכל עסק בארץ ובחו"ל שתומך בתשלום בטאצ',
ניתן לחפש גם את אחד הסימונים הבאים:

יש שאלות?

מה זה Apple Pay?

Apple Pay - הוא שירות תשלום שניתן להצטרף אליו באופן מהיר וקל ישירות מאפליקציית ה- Wallet של Apple Wallet. ניתן לשלם איתו גם בחנויות פיזיות וגם באתרים באונליין ובאפליקציות.
התשלום בחנויות פיזיות מתבצע בטאצ' עם הנייד במכשירי iPhone או עם Apple Watch באופן מאובטח, בקלות ובמהירות. בנוסף, אפשר לשלם עם Apple Pay באונליין באפליקציות תומכות או באמצעות דפדפן ספארי באתרים המציגים בעמוד התשלום את כפתור התשלום Apple Pay כפתור תשלום במכשירי: iPhone ,iPad, Mac.

האם ניתן לשלם עם Apple Pay בכל מכשיר נייד?

ניתן לשלם עם Apple Pay באמצעות ה- iPhone מגרסה 6 ומעלה ואפשר לשלם גם עם מגוון מכשירי Apple אחרים: Apple Watch, iPad, Mac לרשימה המלאה של המכשירים הנתמכים, היכנסו לקישור באתר Apple >

האם צריך להקליד קוד סודי כשמשלמים בנייד?

לא. כל מה שצריך לעשות הוא להזדהות לפי שיטת הזיהוי שמוגדרת במכשיר שלך (זיהוי בטביעת אצבע או זיהוי פנים), להצמיד את גב הנייד למסוף התשלום וזהו!
העסקה תבוצע בכרטיס שצרפת ל- Apple Pay. ניתן לצרף יותר מכרטיס אחד לשירות ולבחור עם איזה כרטיס לשלם.

מה עושים אם אבד או נגנב הכרטיס או נגנב הנייד?

במקרה של אבדן או גניבת כרטיס אפשר לחסום את הכרטיס במוקד בטלפון: 2616*. לאחר החסימה לא יתאפשר לשלם בכרטיס זה גם בנייד. במקרה שבו אבד או נגנב הנייד, זכרו כי אי אפשר לשלם בנייד בלי להזדהות לפי שיטת הזיהוי שהוגדרה בנייד. אפשר לבצע חסימה באמצעות השירות של Apple - find my iPhone.

האם התשלום ב- Apple Pay עולה כסף?

ממש לא. אין תוספת תשלום או עמלה בשימוש ב- Apple Pay

איזה כרטיס אני יכול לצרף ל- Apple Pay?

אפשר לצרף ל-Apple Pay כרטיסים של מגוון המועדונים למעט כרטיסי דיינרס שאינם FLYCARD משולב (הדור החדש).

פטור מדמי כרטיס אשראי - למצטרפים חדשים לשירות בין התאריכים 01.04.2022 עד 31.12.22, אשר יבצעו לפחות עסקה אחת בכרטיס, באמצעות Apple Pay, תוך 30 ימים ממועד ההצטרפות. הפטור מדמי כרטיס אשראי הינו לכרטיסים בנקאיים שהונפקו ע"י בנק יהב, ללא כרטיסי מועדונים, לתקופה של 12 חודשים קלנדריים ממועד הצטרפות (בכרטיסי ישראכרט/אמק"ס, ובכפוף לכך שבוצע בכרטיס לפחות תשלום אחד תוך 30 יום ממועד ההצטרפות) או ביצוע עסקה (בכרטיסי כאל) כרטיס אשראי אחד ללקוח. השירות זמין לכרטיסים ולמכשירי אפל נתמכים בלבד. בכפוף לתנאי השירות המפורסמים באתרי ישראכרט וכאל, אפליקציית בנק יהב לניהול חשבון ולתנאי השימוש ב-Apple Pay המפורסמים על ידי Apple. השירות זמין לכרטיסים ולמכשירי אפל (לרבות Apple Watch) נתמכים בלבד, ובכפוף לתנאי השירות המפורסמים באתרי ישראכרט וכאל, אפליקציית בנק יהב לניהול חשבון ולתנאי השימוש ב - Apple Pay המפורסמים על ידי Apple.